DANE KONTAKTOWE:

NASZE USŁUGI:

Wybierz które usługi Cię interesują?* (wymagane)

PROJEKT:

Przewidziany budżet dla wybranych projektów.
proszę o wycenę indywidualną500-2.000 zł netto2.000-5.000 zł netto5.000-10.000 zł netto10.000-15.000 zł nettood 15.000 zł netto
Oświadczenie* (wymagane):
Oświadczam, iż wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w tym formularzu, w celu otrzymania oferty przez Studio Graficzne Increated. Dane będą przetwarzane w celu przesłania oferty handlowej. Podanie danych jest dobrowolne, a podającemu dane przysługuje prawo dostępu, poprawienia ich treści oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania wysyłając prośbę na adres kontakt@increated.com.

Administratorem danych osobowych jest Increated Agencja Kreatywna z siedzibą we Wrocławiu, Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na pytania zadane poprzez niniejszy formularz lub poprzez email. Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

WYCEŃ PROJEKT