1. NASZE USŁUGI:

Wybierz które usługi Cię interesują?* (wymagane min. 1 zaznaczenie)
Przewidziany budżet dla wybranych projektów.
1.000-3.000 zł netto3.000-7.000 zł netto7.000-15.000 zł netto15.000 - 30.000 zł nettood 30.000 zł nettoproszę o wycenę indywidualną

2. PROJEKT:

Opis projektu* (wymagane):

3. DANE KONTAKTOWE:

Oświadczenie* (wymagane):
Oświadczam, iż wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w tym formularzu, w celu otrzymania oferty przez Studio Graficzne Increated. Dane będą przetwarzane w celu przesłania oferty handlowej. Podanie danych jest dobrowolne, a podającemu dane przysługuje prawo dostępu, poprawienia ich treści oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania wysyłając prośbę na adres kontakt@increated.com.

"Administratorem danych osobowych jest Increated Agencja Kreatywna z siedzibą we Wrocławiu, Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na pytania zadane poprzez niniejszy formularz lub poprzez email. Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności."


DARMOWA WYCENA