Strony i sklepy e-commerce

Kreatywne koncepcje
graficzne.

Projektujemy kreatywne koncepcje graficzne i wdrażamy dedykowane pod daną branżę projekty stron i sklepów internetowych.
Korzystamy przy tym z nowoczesnych rozwiązań wizualnych i technologicznych.

Nasze wdrożenia opieramy na technologii RWD, czyli dopasowujące się do urządzenia na którym są wyświetlane. Przy wdrożeniach skupiamy szczególna uwagę na politykę prywatności i regulacje europejskie RODO.

Schemat współpracy z INCREATED

Krok 1

Rozmowa

Jest to pierwszy etap gdzie poznajemy Twój biznes i potrzeby. Przekazujesz nam swoje potrzeby oraz czego oczekujesz. Komunikacja z nami jest prosta i Ty wybierasz czy porozmawiamy przez telefon, wideokonferencję, czy spotkanie.

Krok 2

Oferta

W tym kroku dostajesz od nas propozycję oferty współpracy. Oparta jest ona na podstawie zebranych wcześniej informacji i sugestii. W ofercie znajdziesz m.in.: dedykowany zakres działań, kwoty realizacji i czas potrzebny na realizację.

Krok 3

Umowy

Dostajesz od nas w transparentną umowę współpracy wraz z przekazaniem majątkowych praw. Na każde nasze wdrożenie kodu dostajesz 12 miesięcy gwarancji.

Krok 4

Planowanie

Na tym etapie tworzymy plan pod dane wdrożenie, gdzie określamy ramy technologiczne i czasowe.

Krok 5

Wdrożenie

W tym kroku wdrażamy nasze projekty wg wcześniejszych założeń i planu, który przyjęliśmy.

Krok 6

Testy i przekazanie projektu

W tym etapie, w wypadku wdrożeń programistycznych testujemy nasze wdrożenie na docelowym środowisku. Jeśli nie ma uwag, wdrożenie jest zakończone.

Współpracuj z nami

Wyślij nam e-mail,
aby omówić Twój nowy projekt.

Jesteśmy zespołem kreatywnych osób, którzy mają świetne i świeże pomysły.