Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze i outsourcingu dla firm.

Dobieramy najlepsze rozwiązania
dla Twojego biznesu


Strony i sklepy internetowe


Projektujemy kreatywne koncepcje graficzne i wdrażamy dedykowane pod daną branżę projekty stron i sklepów internetowych. Korzystamy przy tym z nowoczesnych rozwiązań wizualnych i technologicznych.
Nasze wdrożenia opieramy na technologii RWD, czyli dopasowujące się do urządzenia na którym są wyświetlane. Przy wdrożeniach skupiamy szczególna uwagę na politykę prywatności i regulacje europejskie RODO.


Tworzymy m.in.:

STRONY I SERWISY WWW, SKLEPY E-COMMERCE, APLIKACJE


Branding i strategia


Wiemy jak ważny jest wizerunek każdej firmy, dlatego wspieramy nowo powstałe biznesy w stworzeniu swojej marki i jej promowaniu.
Zajmujemy się również rebrandingiem i odświeżaniem wizerunku już działających firm pamiętając o spójnej koncepcji na każdym polu reklamy.


Tworzymy m.in.:

LOGO, KSIĘGĘ ZNAKU, KOMPLEKSOWĄ IDENTYFIKACJĘ FIRM


Projekty UX / UI


Naszą pasją jest funkcjonalność, dlatego przykładamy szczególną uwagę do makiet naszych projektów. Na ich podstawie dokonujemy ewentualnych zmian, a korekt dokonujemy po testach użyteczności A/B.

Nasze koncepcje cechuje wysoka estetyka i dbałość o szczegóły również mając na uwadze możliwość techniczne i dedykowane rozwiązania.Design i Animacja


Umiemy skutecznie zaprezentować dany produkt lub usługę wykorzystując w designie technologie 3D oraz animacje. Tworzymy makiety i projekty opakowań dla produktów. Dla Twojej firmy lub instytucji jesteśmy w stanie przygotować profesjonalny filmy promocyjny oraz spot reklamowy.Outdoor


Dla kampanii tworzymy kreatywne koncepcje graficzne wykorzystując reklamę wielkoformatową. Z naszym partnerem z segmentu OOH świadczymy kompleksową obsługę w zakresie zakupu nośników reklamy zewnętrznej oraz doradztwo i pełną obsługę realizacji, m.in.: reklamy wielkoformatowej, reklamy mobilnej oraz innych sieci dedykowanych.


Realizujemy m.in.:

SIATKI, BANERY, BILLBOARDY


Pozycjonowanie i optymalizacja stron


Pozycjonowanie jest jednym z kluczowych elementów zaraz po stworzeniu strony www. Jako że każdej firmie zależy, aby jego strona wyświetlała się na pierwszej stronie w wynikach wyszukań, wychodzimy na przeciw.


Z naszymi Partnerami, specjalistami od optymalizacji SEO i od pozycjonowania doradzamy i dążymy do jak najwyższych wyników w sieci wyszukań dla naszych klientów.


Wysokie pozycje w wynikach wyszukań zapewniają: właściwie dobrane słowa kluczowe, optymalizacja serwisu / sklepu i wzmacnianie wizerunku firmy bądź jego strony w internecie.


Zajmujemy się m.in.:

OPTYMALIZACJĄ SEO, AUDYTEM SEO, POZYCJONOWANIEM

DARMOWA WYCENA